Sharp 4K QLED TV | 75JP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD
- TootjadSharp
- Mudel: 75JP7265E
- Saadavus: 2
-
825€
Sharp 4K QLED TV | 75JP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, 3.5mm Headphone jack |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 1110 mm |
| Gross weight | 30.50 kg |
| Gross width (mm) | 1815.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 22.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1700.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | 4K QLED TV |
| Producer product name | 75JP7265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | MiniLED |
| Tare weight (kg) | 8.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.362637 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sharp 4k qled tv 75jp7265e 75 smart tv google tv uhd, 75jp7265e, sharp, telerid










